Katovická 175, 386 01 Strakonice
+420 383 321 164
strakonice@elektroinvest.net

Naše činnost

Projekční a inženýrská činnost v oboru elektro - silnoproud.

Pro představu, co se skrývá pod energetickým názvoslovím, jsme připravili fotogalerii, kde si můžete prohlédnout jednotlivé prvky elektrického vedení. Tyto a další fotografie naleznete v sekci FOTOGALERIE.

Pro naše potencionální zákazníky jsou ve spodní řádce našich stránek odkazy na všechny distribuční společnosti v České republice a montážní firmu s celorepublikovou působností.

Naší činností je zajištění realizace připojovacích podmínek v co nejvýhodnějších podmínkách pro investrora včetně získání rozhodnutí opravňující investora ke stavbě.

Obcím a správcům rozvodů veřejného osvětlení nabízíme vypracování projektů s rozvody VO.

Provozovatelům průmyslových areálů nabízíme zpracování projektů elektrických rozvodů včetně trafostanice s rozvodem 22/0,4kV.

Po distribučních společnostech jsou naším nejčastějším zákazníkem města a obce, pro které zpracováváme projektovou dokumentaci šitou na míru konkrétnímu požadavku.

Vše je možno dohodnout na osobní schůzce, po které Vám předložíme konkrétní nabídku. Termín schůzky můžete dohodnout na e-mailu strakonice@elektroinvest.net, nebo na telefonech 737 236 370, 383 321 164.

Pro provozovatele průmyslových areálů jsme připravili nabídku na výměnu kabelových rozvodů a především úpravy trafostanic a rozvoden. V tomto oboru spolupracujeme se specializovanou projekční firmou Hz-Partner s.r.o.

V případě, že Vám jde jen o úpravu stávající technologie, můžete přímo kontaktovat našeho partnera na e-mailu hanzlik@app-projekt.cz. Jestliže chcete spojit výměnu technologie s úpravami kabelových rozvodů, či se stavebními úpravami, kontaktujte nás na e-mailové adrese strakonice@elektroinvest.net.